Autonomiczny robot czyszczący Tytan 4.0

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Urządzenie Tytan 4.0 w ofercie marki Zauber to w pełni autonomiczna maszyna szorująco-zbierająca. Skonfigurowana ze stacją dokującą staje się bezobsługowa. Stacja odpowiada za ładowanie baterii, opróżnienie zbiornika wody brudnej (a także jego płukanie) oraz za napełnianie zbiornika wody czystej. Dzięki tym funkcjom konieczność obsługi przez pracownika zostaje ograniczona do minimum.

Tytan 4.0 jest urządzeniem, które do nawigacji nie potrzebuje instalowania dodatkowych znaczników na obiekcie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom rozpoznaje przeszkody i omija je. Praca w obecności ludzi również nie jest problemem. Robot zatrzymuje się natychmiast, gdy niespodziewanie pojawi się przeszkoda, np. ktoś wtargnie przed robota.

Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby mieścić się w wąskich przejazdach, a możliwość obrócenia się wokół własnej osi pozwala mu zawrócić w wąskich korytarzach. Rozpozna i bezpiecznie ominie również przeszkody przezroczyste oraz taśmy odgradzające.

Tytan 4.0 to nie tylko urządzenie pracujące w trybie autonomicznym, ale również w manualnym (może spełniać rolę standardowej maszyny czyszczącej).

Tytan 4.0 – zmieniaj świat. Potrafisz!

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!