AWIMA – sprzątanie to nasza specjalność

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

AWIMA to firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca od 1997 roku na terenie Warszawy i okolic. W ciągu tych ponad dwudziestu lat nauczyliśmy się świadczyć usługi solidnie i skutecznie, kładąc duży nacisk na dobry, bezpośredni kontakt z klientem.

Poziom naszych usług jest kształtowany przez oczekiwania naszych klientów oraz wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel. Warto dodać, że całość naszego kapitału jest w rękach polskich.

Doświadczenie i bogata oferta

Zespół AWIMA tworzony jest przez profesjonalistów z wieloletnim bogatym doświadczeniem, osoby dynamiczne i otwarte na potrzeby klientów. Dzięki temu kontakt z nami przebiega zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Sprzątanie to nasza specjalność. Jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy szeroki wachlarz usług, w tym m.in. sprzątanie biur, osiedli mieszkaniowych, restauracji, hoteli, basenów, hal sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Stawiamy na dobrą współpracę

Nieustannie podejmujemy współpracę z kolejnymi firmami i instytucjami różnej wielkości – od kilkupokojowych biur po kompleksy budynków i terenów zewnętrznych o powierzchni setek tysięcy metrów kwadratowych. Stan wielu z nich wymagał natychmiastowej reakcji z naszej strony. W takich przypadkach współpracę zaczynaliśmy od gruntownego doczyszczenia, aby w dalszej kolejności już tylko utrzymywać czystość na odpowiednim poziomie.

Jakość i bezpieczeństwo

Wyrazem troski o jakość naszych usług jest wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością. Po raz pierwszy system został certyfikowany w grudniu 2004 roku, a przez kolejne lata był doskonalony. Obecnie możemy poszczycić się certyfikatem na zgodność z wymaganiami znowelizowanej normy PN-EN ISO 9001:2015 przyznanym przez renomowaną jednostkę certyfikującą DNV GL Business Assurance Poland. Aby zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, AWIMA posiada polisę OC w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę 10 000 000 zł.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!