CLEAN-ECO – warto nas poznać

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Clean-eco 2000 Sp. z o.o. to firma usługowa, która powstała w 1995 roku w Gdyni. Zajmujemy się utrzymaniem czystości i porządku u ponad 100 naszych partnerów na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi profesjonalnego sprzątania o szerokim zakresie. Oferujemy kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości wnętrz oraz terenów wokół obiektów, sprzątanie biur, mycie okien, pranie wykładzin, mycie i konserwację elewacji budynków, odkurzanie elementów konstrukcyjnych hal, doczyszczanie powierzchni asfaltowych, betonowych i innych, sprzątanie pobudowlane i poremontowe, odśnieżanie dachów. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, mniejsze i większe przedsiębiorstwa, jak i wspólnoty mieszkaniowe. Stawiamy na najwyższą jakość usług, dążąc do satysfakcji klienta.

Nasza wizja
To zapewnienie kompleksowych usług utrzymania czystości z zastosowaniem dobrych praktyk. Innowacyjność, rzetelność, profesjonalizm i jakość – to nas określa jako firmę.

Nasza misja
Jest oczywista, choć nie zawsze prosta w realizacji.

Chcemy w najbliższej współpracy z naszymi klientami stale podnosić świadomość, jak ważna jest dbałość o czystość w miejscach, w których żyjemy. A także, w których pracujemy i odpoczywamy. A wszystko w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Nasze cele
To przede wszystkim kompleksowa obsługa klientów, zapewniająca maksymalizację korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą poprzez profesjonalną obsługę i szeroki wachlarz usług.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!