Clean-Express PC 2020

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Doskonały program rozwoju biznesu Firmy Sprzątającej

CLEAN-EXPRESS PC 2020 to dla usługowej Firmy Sprzątającej (FS) ekspresowa droga do rozwoju, sukcesów i zysków. To unikatowe nowoczesne aktywne IT narzędzia biznesowe do szybkiego pozyskiwania nabywców usługi profesjonalnego sprzątania. Co ważne, do zastosowania od zaraz!

CLEAN-EXPRESS PC to przede wszystkim uczciwa oferta ułatwień i usprawnień w pracy usługowej Firmy Sprzątającej (FS) oraz Firmy Ochrony – też sprzątającej obiekty.

Idealne wsparcie

Zawarte w CLEAN-EXPRESS PC unikatowe aktywne IT programy wykonają ekspresowo aż 95% pracy sprzedażowej, kosztorysowej, ofertowej, wdrożeniowej, operacyjnej i innej. CLEAN-EXPRESS PC jest idealnym wsparciem dla tych, którzy chcą pracować szybciej, lepiej, łatwiej, dokładniej i na długie lata z nieustającym sukcesem. Ułatwia obsługę konkursów ofert, przetargów oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe.

Kompetencje i doświadczenie

CLEAN-EXPRESS PC to efekt synergii wiedzy zawodowej, 25 lat doświadczeń i pasji autora – dr. inż. Leszka Gabalewicza – nad praktycznym ułatwieniem biznesu usługowego profesjonalnego sprzątania nabywcom programu. Warto sięgnąć po CLEAN- -EXPRESS PC, bo pozytywnych opinii i referencji przybywa mu wraz z każdym nowym użytkownikiem!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!