DIP Cleaning – dbamy i porządkujemy!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Spółka DIP Cleaning specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług porządkowych. W ramach naszej bieżącej działalności obsługujemy m.in. osiedla i spółdzielnie mieszkaniowe, obiekty biurowe, magazyny, hale produkcyjne, obiekty usługowe oraz użyteczności publicznej. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta oraz specyfiki zleconych zadań.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz certyfikowanych środków czystości.

Doświadczony personel, posiadany sprzęt, środki transportu oraz wypracowane standardy współpracy z klientami dają duże możliwości synergii świadczonych usług, które skutkują elastycznością organizacyjną i optymalizacją kosztową. Firma zapewnia stały i bezpośredni nadzór nad realizacją powierzonych zadań, sprawowany przez koordynatorów kontraktów. Nasz personel podlega regularnym szkoleniom z zakresu technik sprzątania, doboru środków czystości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szeroki zakres usług

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nabytemu w trakcie współpracy z kontrahentami szerokiego spektrum branż, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania, uwzględniające specyfikę prowadzonej działalności:

 1. Kompleksowe sprzątanie powierzchni wewnętrznych: prace realizowane zgodnie z indywidualnie przyjętym harmonogramem, np. maszynowe lub ręczne mycie powierzchni podłogowych, odkurzanie, czyszczenie mebli, mycie przeszkleń i okien, uzupełnianie środków higienicznych i sanitarnych,
 2. Utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych: prace wykonywane za pomocą właściwie dobranego sprzętu mechanicznego, jak ciągniki komunalne, traktory samojezdne, szorowarki, kosy spalinowe, oraz sprawnie zorganizowanej logistyki i zaopatrzenia,
 3. Pielęgnacja terenów zielonych, prace ogrodnicze: koszenie trawy, nawadnianie terenów zielonych, zakładanie i pielęgnacja trawników, nawożenie roślin, usuwanie chwastów, przycinanie żywopłotów itp.,
 4. Usuwanie skutków zimy: odśnieżanie mechaniczne i ręczne, posypywanie oblodzonych nawierzchni solą drogową lub piaskiem, usuwanie sopli, usuwanie błota pośniegowego, skuwanie lodu, utrzymywanie w gotowości pogotowia zimowego itp., 
 5. Pozostałe prace uzgodnione z klientem, w tym specjalistyczne:
 • porządkowanie obiektów po remontach i pracach budowlanych,
 • doradztwo w zakresie utrzymania czystości,
 • pranie wykładzin podłogowych, dywanów, tapicerki,
 • prace na wysokościach/usługi alpinistyczne,
 • czyszczenie klimatyzacji i systemów wentylacyjnych,
 • odśnieżanie dachów.

Profesjonalizm i nowoczesność

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, używając profesjonalnego sprzętu oraz certyfikowanych środków czystości dostosowanych do specyfiki obsługiwanego obiektu. Będąc znaczącym odbiorcą hurtowni chemicznych i producentów sprzętu sprzątającego, możemy zaoferować chemię gospodarczą oraz środki do utrzymania czystości w bardzo korzystnych cenach, z możliwością refakturowania zakupów.

Doradzimy zarówno w doborze środków chemicznych, jak i urządzeń do sprzątania, tak aby jak najlepiej zoptymalizować wydatki klientów w obszarze utrzymania czystości.

Ponadto dysponujemy własnym zapleczem logistyczno-technicznym, co pozwala na natychmiastowe reagowanie (w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności) na potrzeby zwiększenia lub uzupełnienia potencjału sprzętowego, niezbędnego do realizacji usług na właściwym poziomie.

Gwarancja jakości

Możemy poszczycić się szeroką gamą klientów w zakresie usług porządkowych, w tym utrzymania czystości spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Wiele z nich współpracowało z nami przez długie lata lub nadal korzysta z naszych usług, wiedząc, że DIP Cleaning to gwarancja skuteczności, wysokiej jakości i bezpieczeństwa!

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!