DOMTOM –  gwarancja wysokiej jakości już od 15 lat!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jesteśmy firmą, która od 15 lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych środków czystości oraz artykułów higienicznych. Od samego początku naszą ideą jest dostarczanie produktów najwyższej jakości!

Z doświadczenia wiemy, że produkt to nie wszystko. Nasz zespół składa się z bardzo doświadczonych osób, które na co dzień szkolą pracowników naszych klientów. Oferowany przez nas serwis ma autoryzację wielu producentów urządzeń. Dostawy realizujemy własnym transportem, tak by mieć pewność, że produkty są dostarczane tam, dokąd mają dotrzeć, choć często wiąże się to z wnoszeniem i układaniem w trudno dostępnych magazynkach.

Od wielu lat dla obiektów, do których dostarczamy środki, opracowujemy indywidualną dokumentację higieniczną spełniającą wymogi systemów jakości.

Własna linia produktów

Wychodząc naprzeciw zmianom rynkowym i konieczności stawania się coraz bardziej konkurencyjnymi, w 2018 roku podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek własnych linii produktów profesjonalnych DOMTOM ELIT oraz DOMI. Szybko zdobyły one uznanie osób używających ich w pracy. Dziś większość naszej sprzedaży produktów myjących opiera się właśnie na preparatach DOMTOM ELIT i DOMI.

Z kolei w 2019 roku uruchomiliśmy własną linię produkującą preparaty myjące. Dziś wytwarzamy wiele naszych produktów.

Z optymizmem w przyszłość

Jako firma patrzymy z optymizmem w przyszłość, wciąż starając się podnosić nasze standardy. Jesteśmy właśnie w trakcie wdrażania systemu ISO. Dostrzegamy, że branża potrzebuje rozwiązań podnoszących jakość pracy i zwiększenia wydajności. Każdego dnia robimy wszystko, by spełniać te oczekiwania.

„Przyjazne dla środowiska”

Wierząc w konieczność brania odpowiedzialności również za nasze otoczenie, w najbliższym czasie rozpoczynamy program „Przyjazne dla środowiska”, który ma na celu wprowadzenie na rynek naszych nowych biodegradowalnych produktów. Chcemy, by w przyszłości to właśnie one były filarem sprzątania u naszych klientów.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!