Fresh Facility – jakość i zaufanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Fresh Facility to profesjonalny serwis sprzątający, który funkcjonuje na rynku od 2017 roku. Działa w pięciu miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie i Katowicach

Sieć wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników zapewnia świadczenie wysokiej jakości usługi na rożnych obiektach. Firma obecnie obsługuje ponad 160 klientów abonamentowych. W swoim portfolio ma ponad 500 posprzątanych obiektów i może pochwalić się przyrostem 100 nowych w obsłudze co rok. Zapewniając kompleksową obsługę powierzchni biurowej, spółka Fresh Facility otworzyła się także na nowe sektory i wyspecjalizowała w sprzątaniach pobudowlanych, poremontowych, a także w utrzymywaniu reżimu sanitarnego w placówkach medycznych.

Pod okiem fachowców

Firmę Fresh Facility tworzą ambitni fachowcy, doświadczeni koordynatorzy obiektów oraz wyszkoleni technolodzy, którzy gwarantują dwustopniowy system kontroli, wiedzę branżową, a także profesjonalny dobór środków czystości do powierzchni. Nad jakością oferty nieprzerwanie od założenia spółki czuwa jej prezes Michał Zawada.

Firma cieszy się zaufaniem klientów, o czym świadczą referencje zadowolonych przedstawicieli rożnych branż, wśród których znajdują się takie marki jak Knight Frank, Lobos, Benefit Systems, VirtusLab, Brainly, Swarovski, Kolportel czy DL Invest.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!