Grupa Brokerska Quantum – doświadczenie i kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa branży porządkowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Posiadanie odpowiedniej opieki ubezpieczeniowej jest kluczowe dla zapewnienia firmie bezpieczeństwa finansowego, ciągłości działalności i budowania odpowiedzialnego wizerunku w oczach klientów. Standardem staje się kompleksowe ubezpieczenie firmy i pracowników, odpowiednio dostosowane do specyfiki działalności i zakresu świadczonych usług. Aby opieka ubezpieczeniowa była skuteczna, zazwyczaj konieczna okazuje się szczegółowa analiza potrzeb klienta przeprowadzona przez doświadczonego brokera, znającego charakterystykę branży.

Grupa Brokerska Quantum posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych firm z sektora usług porządkowych. Znając branżę jest w stanie dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów, przejąć cały proces wdrożenia i zarządzania polisami, zapewnić pełną obsługę szkodową od chwili powiadomienia o szkodzie do uzyskania odszkodowania. Dodatkowo zapewnia raporty okresowe, doradztwo i wsparcie merytoryczne, szkolenia oraz usługi związane z ubezpieczeniami grupowymi i pakietami medycznymi dla pracowników, które z powodzeniem odciążają zespoły HR i administrację firmy.

Grupa Brokerska Quantum działa na rynku od 26 lat i obsługuje ponad 2200 klientów biznesowych, mogących liczyć na kompleksową obsługę poprzez dedykowane i wyspecjalizowane branżowo zespoły brokerskie, wspierane przez wewnętrzne Biuro Obsługi Szkód oraz Biuro Prawne, które nadzorują wszystkie procesy odszkodowawcze. Dodatkowo dedykowana spółka Quantum Odszkodowania może udzielić pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z ubezpieczeń OC sprawcy zarówno dla Państwa firmy, partnerów jak i pracowników.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!