MIVOP CLEANERS – profesjonalne i rzetelne sprzątanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

MIVOP CLEANERS to innowacyjna i profesjonalna firma sprzątająca.

Działa na terenie Sochaczewa i okolic.

Cenne doświadczenie zawdzięczamy pracy w Wielkiej Brytanii, a także współpracy z wieloma firmami. Dbamy nie tylko o czystość, ale i należyty komfort naszych klientów.

Troszczymy się o wspólne dobro oraz otaczające środowisko dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości produktów. Wyróżnia nas indywidualne podejście oraz specjalistyczna wiedza z zakresu innowacyjnych technik czyszczenia. Firma sprzątająca MIVOP CLEANERS oferuje szeroki wachlarz usług, które przewyższą Twoje oczekiwania. Gwarantujemy najwyższą jakość.

Mierzymy wysoko i daleko – wykonujemy prace wysokościowe, dlatego zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem wielkich powierzchni, między innymi magazynów, hal produkcyjnych i przestrzeni biurowych. Utrzymujemy porządek w obszarze terenów zewnętrznych. Zajmujemy się sprzątaniem pobudowlanym oraz remontowym.

Specjalnością naszej firmy są m. in. usługi związane z czyszczeniem, polerowaniem oraz impregnacją powierzchni wykonanych z wszelkiego rodzaju kamieni naturalnych.

W naszej ofercie znajdziecie również:

  • mycie i czyszczenie kostki brukowej; przeprowadzamy na życzenie klientów impregnację kostki brukowej,
  • mycie i czyszczenie elewacji budynków,
  • mycie okien,
  • odkurzanie elementów konstrukcyjnych hal.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!