Odkurzacze przemysłowe POWER WD UFS marki Ghibli & Wirbel

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Fair Play Plus – wyłączny dystrybutor Ghibli & Wirbel w Polsce – prezentuje linię odkurzaczy do pracy na sucho i mokro Power WD z udoskonalonym systemem filtrowania UFS

Wiodący włoski producent maszyn czyszczących dba o innowacje, stale podwyższając jakość swoich produktów. Jedną z nich jest UFS (Ultra FilteRing System), podwójny system filtrujący, stworzony specjalnie do profesjonalnych odkurzaczy POWER WD. Zapewnia on jeszcze lepszą ochronę silnika, maksymalną siłę ssania, a w efekcie zwiększa wydajność i żywotność odkurzacza.

Odkurzacze Power WD UFS mają na stałe zamontowany pierścień dystansowy, pozwalający na instalację filtra kartridżowego, który jest teraz w standardowym wyposażeniu odkurzaczy tej linii. Pierścień oddziela również głowicę silnika od sytemu pływakowego, dzięki czemu silnik jest podwójnie zabezpieczony. Taka budowa odkurzacza ułatwia zarówno sprzątanie, jak i konserwację sprzętu.

Odkurzacze do zadań specjalnych

Linia POWER WD UFS to dziesięć odkurzaczy o pojemnościach zbiornika od 22 do 80 litrów i mocy silników dopasowanej do wielkości urządzenia. Największe odkurzacze są wyposażone w dwa silniki, które mogą pracować jednocześnie lub niezależnie od siebie. Wersja TMT jest wyposażona w specjalny system opróżniania zbiornika, który znacznie ułatwia pracę. Odkurzacze Power WD UFS są dostępne ze zbiornikiem plastikowym lub ze stali nierdzewnej.

Więcej na stronie fairplayplus.pl

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!