Odkurzacze SEBO – idealnie czysto

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

ODKURZACZE Sp. z o.o. jest dystrybutorem marki SEBO na terenie Polski. W ofercie firmy obok odkurzaczy do domu oraz przemysłowych znajdują się urządzenia i akcesoria do pielęgnacji podłóg i czyszczenia dywanów.

Wśród atutów odkurzaczy SEBO najistotniejsze są filtry klasy S („S-Class-Filter”), które zatrzymują co najmniej 99,9% cząstek wielkości 0,3 mikrona i większych. Oznacza to, że poza urządzenie nie wydostają się żadne cząstki kurzu, pyłki roślinne, alergeny roztoczy kurzu czy zarodniki grzybów lub pleśni. Urządzenia SEBO są polecane dla alergików i astmatyków. Są stosowane w szpitalach i przychodniach. Posiadają niezbędne certyfikaty.

Ekologicznie, ekonomicznie i skutecznie

Polerki SEBO znakomicie sprawdzają się na drewnianych podłogach z wodoodporną powłoką, drewnie surowym lub olejowanym, marmurze, granicie, a także linoleum i twardym PCV. Używanie ich to nie tylko oszczędność wody, brak konieczności używania chemii, ale przede wszystkim bezpieczeństwo oraz wyraz świadomości ekologicznej i ekonomicznej. Wymienne pady pozwalają precyzyjnie czyścić powierzchnie.

Wszędzie tam, gdzie niemożliwe albo niepożądane jest pranie wykładziny dywanowej i dywanów na mokro, sprawdzi się chemia SEBO DUO-P w połączeniu z maszyną do czyszczenia SEBO DUO.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!