ORIGAMI CLEAN – stawiamy na rozwój

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Origami Clean zajmuje się profesjonalnym utrzymaniem czystości w obiektach mieszkalnych. Na rynku jesteśmy już od ośmiu lat i cały czas się rozwijamy.

Nasza marka jest rozpoznawalna i bardzo dobrze kojarzona w branży. Nasi klienci chwalą sobie przede wszystkim jakość naszych usług oraz bardzo dobrą komunikację zarówno z koordynatorami, jak i szefem firmy. Świadczyć o tym mogą pierwsze, zawarte osiem lat temu kontrakty, które obsługujemy do dzisiaj.

Idealna komunikacja

Wszystkich naszych klientów traktujemy partnersko, co ma przełożenie na jakość komunikacji między firmą a klientem. Uważnie słuchamy naszych zleceniodawców i dokładamy wszelkich starań, aby współpraca była oparta na wzajemnym zrozumieniu i skuteczności naszych działań.

Profesjonalni i rozwojowi

Dzięki dobremu zarządzaniu firmą i ciągłemu inwestowaniu w jej rozwój oraz dzięki dbaniu o klienta posiadamy własny park profesjonalnych maszyn do czyszczenia oraz pełne profesjonalne wyposażenie w narzędzia pracy w każdym obiekcie. Inwestujemy również w rozwój naszych pracowników, którzy w ramach ścieżki rozwoju mają szansę przejść z etapu pracownika fizycznego na stanowiska wyższych szczebli, takie jak brygadzista czy koordynator.

Atrakcyjne portfolio

Usługa sprzątania jest głównym przedmiotem naszego działania, jednak przez lata nasz wachlarz usług dodatkowych się powiększył. Działamy więc także w takich obszarach jak doczyszczanie powierzchni płaskich, impregnowanie i polimeryzacja posadzek, zaopatrzenie w profesjonalną chemię, dezynfekcja i deratyzacja, pielęgnacja zieleni, przygotowanie projektu oraz wykonywanie nasadzeń nowych roślin, prace alpinistyczne (mycie alpinistyczne przeszkleń oraz elewacji, przycinanie drzew i gałęzi na wysokościach).
Uważnie słuchamy naszych zleceniodawców i dokładamy wszelkich starań, aby współpraca była oparta na wzajemnym zrozumieniu Posiadamy również certyfikat Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, Certyfikat IBK Przedsiębiorstwo Godne Zaufania oraz staramy się o Certyfikat norm ISO.

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!