Rasant® Micro Scrub: mop z mikrofazy od Ecolab

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących. Na rynku dostępny jest już nowy mop z mikrofazy – Rasant® Micro Scrub przeznaczony do gruntowego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu.

Ergonomiczny mop Rasant® Micro Scrub stworzony został specjalnie do usuwania zaschniętego brudu. Doskonale radzi sobie z szarzejącymi obrzeżami i krawędziami podłóg oraz schodów. Wysoką skuteczność nakładki czyszczącej udało się uzyskać dzięki innowacyjnemu połączeniu mikrofazy i włókien szorujących.

Błyskawicznie i wydajnie
Jednoczesne szorowanie i mycie pozwala ponadto zwiększyć wydajność i zaoszczędzić czas. Rasant® Micro Scrub może być stosowany na wszystkich wodoodpornych posadzkach, a zwłaszcza płytkach i antypoślizgowych podłogach syntetycznych oraz kamiennych. Sprawdzi się zarówno w trakcie codziennego, jak i okresowego mycia restauracyjnej kuchni, w hotelach, biurach i sektorze opieki zdrowotnej. Użycie jednego mopa myjąco-szorującego na jedno pomieszczenie pomaga podnieść standardy higieny i uniknąć ryzyka rozprzestrzeniania się patogenów. Z kolei niewielka waga nakładki czyszczącej (105 g) w znacznym stopniu obniża koszty prania. To nowość, w którą warto się zaopatrzyć!

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!