SCRUBMASTER B175 R – szorowarka z zamiatarką wstępną

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Firma Hako przedstawia kolejną szorowarkę dla operatorów siedzących o wydajności powierzchniowej do 7560 mkw./h. Scrubmaster B175 R zaprojektowano z myślą o dużych powierzchniach, takich jak obiekty przemysłowe, lotniska, centra handlowe i logistyczne.

Scrubmaster B175 R pokonuje pochyłości do 15%, co umożliwia wykorzystanie maszyny przy pracach np. na wielopoziomowych parkingach. Trzy szerokości robocze, szczotki tarczowe lub walcowe oraz duże, 175-litrowe zbiorniki na wodę czystą i brudną, w połączeniu ze świetną zwrotnością, zapewniają długi czas pracy i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.
Do nowej szorowarki Hako można także dobrać dodatkowy moduł zamiatarki wstępnej. Dzięki temu operator wykona czynności zamiatania oraz mycia powierzchni podczas jednego cyklu sprzątania.

Dbałość o detale
B175 R to również dopracowane szczegóły: duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz LCD, intuicyjny wybór funkcji oraz opcjonalne akcesoria, takie jak oświetlenie ścieżki sprzątania, myjka ciśnieniowa czy automatyczne dozowanie środków czyszczących. To wszystko sprawia, że praca z maszyną jest wyjątkowo komfortowa.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!