TCS POLSKA – stawiamy na jakość

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Firma TCS Polska zajmuje się sprzedażą, wynajmem i serwisem takich urządzeń czyszczących jak szorowarki, szorowarko-zamiatarki, zamiatarki, ekstraktory, odkurzacze itp. Jest wyłącznym dystrybutorem amerykańskich urządzeń czyszczących marki Tennant, Green Machine i Kaivac oraz systemów do czyszczenia na wysokościach SpaceVac.
W swoim portfolio TCS Polska ma zarówno maszyny mniejsze, do czyszczenia wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także urządzenia duże, komunalne przeznaczone do sprzątania miast i gmin. Oferujemy nie tylko maszyny nowe, ale także używane, po kompletnej renowacji przeprowadzanej w naszym certyfikowanym Centrum Rewitalizacji Maszyn. Urządzenia zrewitalizowane są gruntownie odnowione i gotowe do pracy. Charakteryzują się wydajnym i bezawaryjnym działaniem, a dopasowane do każdego indywidualnego klienta elastyczne zasady sprzedaży i wynajmu sprawiają, że cieszą się one bardzo dużą popularnością. Więcej szczegółów dotyczących oferty TCS Polska na stronie www.tennantpolska.com i www.kaivacpolska.com.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!