UR Cleaner firmy United Robots: czysta efektywność sprzątania

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

UR Cleaner najnowszej generacji właśnie wszedł na rynek i już zyskuje sobie grono wielbicieli. UR Cleaner 3.0 zachwyca swoją autonomicznością, łatwością obsługi i niemal bezobsługową pracą. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych, magazynach, biurach czy na lotniskach.

Sprzątanie dużych powierzchni wymaga zazwyczaj i dobrego sprzętu, i odpowiednio wykwalifikowanych osób, które ten sprzęt potrafią obsłużyć. W firmach sprzątających duża rotacja pracowników nie jest rzadkością, a to pociąga za sobą częstą konieczność szkolenia nowo zatrudnianych osób. Tu z pomocą przychodzi autonomiczny robot czyszczący UR Cleaner firmy United Robots.

Czy UR Cleaner sprząta wydajniej niż człowiek?

UR Cleaner to autonomiczny robot sprzątający, który skutecznie radzi sobie z rozległymi przestrzeniami. Po pierwszym zmapowaniu terenu jego obsługa nie wymaga od operatora ani specjalnej wiedzy, ani kwalifikacji. Czynności typu wymiana szczotek albo wyczyszczenie ssawy są bardzo proste i zajmują niewiele czasu. Co więcej, dozowanie chemii i wymiana wody odbywają się automatycznie w profesjonalnej stacji dokującej. Warto też podkreślić, że UR Cleaner jest podłączony do Internetu, można sprawdzić jego status, mieć pewność, że zawsze ukończył zadanie i wyczyścił przestrzeń (powiadomienie o ukończonej pracy). Istnieje też możliwość monitorowania wyników pracy robota (raporty). Podsumowując, UR Cleaner to połączenie większej wydajności sprzątania i niższych kosztów eksploatacji.

UR Cleaner posiada szereg zaawansowanych czujników i kamer, dzięki którym bezpiecznie porusza się w przestrzeni, rozpoznając różnego rodzaju obiekty (szkło, schody, dywany czy małe przeszkody). Jest całkowicie bezpieczny nawet w dynamicznym otoczeniu – ostrożnie porusza się wśród ludzi i zawsze zatrzyma się wtedy, kiedy trzeba.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!