Verdeho wchodzi do gry

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Verdeho to nowy projekt sprawdzonego zespołu działającego dotychczas w innych strukturach, który od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług utrzymania czystości.

Verdeho działa na terenie całej Polski. W chwili obecnej świadczymy usługi m.in. dla Parku Wodnego w Krakowie, Medycyny Pracy w Cholerzynie, Wodociągów w Katowicach, Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości i ciągle poszerzamy grono naszych klientów. Mając doświadczoną i wysoce wyspecjalizowaną kadrę, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Dążymy do doskonałości, ciągle podnosząc kwalifikacje i szkoląc naszych pracowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i aby potwierdzić naszą doskonale działającą organizację, jesteśmy w trakcie przygotowań do certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością, Ochroną Środowiska oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg nowych norm ISO. Naszym celem jest dostarczyć klientom dobrą jakość za dobrą cenę.

Podstawowy zakres usług świadczonych przez Verdeho to:

  • sprzątanie zasadnicze obiektów, mające na celu przygotowanie go do codziennej eksploatacji,
  • serwis dzienny – bieżąca kontrola czystości,
  • doczyszczanie obiektów po remontach,
  • dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja,
  • pielęgnacja terenów zielonych oraz utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych,
  • zimowe utrzymanie terenów zewnętrznych,
  • usługi recepcyjne,
  • prace specjalistyczne, w tym pranie wykładzin dywanowych, czyszczenie maszynowe schodów ruchomych, konserwacja posadzek, prace na wysokości, czyszczenie fasad.

Oprócz wyżej wymienionych usług realizujemy niestandardowe zlecenia, wynikające z oczekiwań naszych klientów z różnych segmentów rynkowych.

Liderzy zespołu Verdeho

Tomasz Schoen – socjolog z wykształcenia (Uniwersytet Jagielloński). Jest przedsiębiorcą od ponad 30 lat. Współtworzył firmę River oraz National Business Services, prowadził firmę Wielopole, był pełnomocnikiem Komisji Likwidacyjnej RSW „Książka, Prasa, Ruch”. W 1997 roku wraz ze wspólnikami założył firmę Aspen, którą jako prezes prowadził do 2016 roku, współtworząc grupę kapitałową o przychodach o wartości ponad 100 mln zł rocznie. Był to okres nieustannego rozwoju tej firmy.

Bogusław Pawlik – magister zarządzania. Po doświadczeniach w zarządzaniu zespołami ludzkimi w górnictwie oraz w prywatnym biznesie, w 2003 roku dołączył do firmy Aspen. W ciągu kilku lat przeszedł wszystkie szczeble zarządcze w pionie operacyjnym usług utrzymania czystości, ostatecznie obejmując w 2008 roku stanowisko dyrektora operacyjnego. Funkcję tę pełnił z powodzeniem do 2017 roku, będąc podstawowym filarem sukcesu firmy w tamtych latach.

Więcej na www.verdeho.pl

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Zapisz się na newsletter

Nigdy nie przegap żadnych ważnych wiadomości. Poinformujemy Cię o nowym wydaniu magazynu Forum Czystości. Zapisz się już teraz!